Найкращі автомати

Приєднуйтесь до групи шалених вікінгів в ігровому автоматі Arctic Fortune, які відправляються за пригодами через арктичну пустелю і суворі холоди. Подорожуйте по землям снігу і льоду, щоб знайти заховані скарби в цій пригодницькій грі від компанії Microgaming. Тема може бути холодною, але барабани здатні розігрітися до червоного дякуючи відмінним множникам по комбінаціям символів і соковитій бонусній грі, яка чекає на запуск.

Основні характеристики відео-слота

Арктичний Успіх — це ретро-апарат в його кращому вигляді, що означає надійний базову гру, яка дозволяє приводити в рух барабани в очікуванні легендарної бонусної гри! Правила прості, тому гравцям нема про що турбуватися. Відео-слот використовує розширений формат сітки, що складається з 5 барабанів, 4 рядів і 1024 способів виграти.

Основні характеристики ігрового автомата:

 • Тип — відео-слот;
 • Кількість барабанів — 5;
 • Кількість способів виграти — 1024;
 • Джекпот — статичний;
 • Макс. множник — x1500;
 • Дикий символ — є;
 • Скаттер символ — є;
 • Бонусний символ — немає;
 • Бонусні ігри — бонус «Pick-em»;
 • Безкоштовні обертання — є;
 • Ризик-гра — немає;
 • Автогра — є;
 • Волатільність — середня;
 • Теоретичний відсоток повернення гравцеві (RTP) — 96,58%.

Ігровий автомат здатний приносити непогані виграші, про що свідчить високий RTP в поєднанні з середньою дисперсією, котрі будуть відповідати багатьом вимогам геймерів.

Інтерфейс і налаштування

Якщо ви віддаєте перевагу грі в безкоштовні слоти, щоб вивчити правила перед тим, як вносити гроші, то відео-слот Арктична Фортуна надає таку можливість. Перш ніж почати обертання барабанів, слід визначитися зі ставкою. Вона робиться на спін і регулюється зміною кількості монет і їх вартості. Вартість монети в діапазоні від 0,01 до 0,2 кредиту можна вибрати за допомогою кнопок «-» і «+», розташованих в нижньому лівому кутку екрана. А кнопки «-» і «+» в меню «Coins» дозволяють вибрати ставку за шкалою від 1 до 10 монет.

Кнопка «Spin» запускає один оберт барабанів. Якщо користувач знову натисне її під час обертання барабанів, вони зупиняться. Кнопка «Bet Max» також запускає спін, але з максимальною ставкою.

Кнопка «Expert» на нижній панелі відкриває меню автоспінів. Якщо натиснути кнопку «Auto Play», відкриється вікно з можливістю вибрати більшу кількість автоматичних обертань (від 5 до 500), а також відрегулювати межу балансу, яка зупиняє автогру.

Кнопка «View Pays» в лівому нижньому кутку екрана відкриває таблицю виплат з правилами гри, множниками по комбінаціях символів і описом бонусного режиму.

Символіка і правила нарахування виплат

Як вже відомо, відео-слот Arctic Fortune замість ліній виплат пропонує 1024 способа виграти. Тому виграшні комбінації повинні складатися з 3-5 співпадаючих символів зліва направо на сусідніх барабанах, починаючи з першого.

Всі символи унікальні і повністю відповідають скандинавській темі: ріг достатку, білий вовк, драккар вікінгів, скриня з золотом і три могутніх воїна. Дикий символ тут випадає на барабанах 2 і 4, замінюючи будь-який інший значок в призових комбінаціях, крім Скаттера. Це може здатися недоліком, але, оскільки існує 1024 способи виграти, Вайлд служить величезній меті.

Бонусна гра

Якщо на екрані з’являться 5 значків Розкиду, то буде запущено до 40 безкоштовних обертань з множником до x6. Але спочатку вам буде запропоновано стріляти в крижаних павуків, щоб визначити кількість фріспінів, і в вогненних павуків, щоб дізнатися множник виграшу. Убийте короля павуків в кінці, щоб отримати миттєвий приз в розмірі до 9000 монет!