Найкращі автомати

Оскільки тисячі гемблерів по всьому світу насолоджуються грою в відеопокер, компанія Playtech представила в травні 2016 року ігровий автомат All American, — стандартну версію відеопокеру, яка пропонує користувачам відмінний спосіб насолодитися грою та отримати натомість дивовижні виплати. Дана версія відеопокеру — відмінний вибір як для нових, так і для досвідчених гравців.

Особливості онлайн-апарата

Все Американське — це ще одна версія більш популярного відеопокеру Jacks or Better. Єдина реальна різниця в ігровому процесі між ними полягає в тому, що перша пропонує трохи іншу таблицю виплат, сплачуючи більше за флеш, стріт і стріт флеш і менше за дві пари і руки типу фул-хаус. Гра пропонує відмінний RTP, який становить 99,38% і здається дуже щедрим.

У відеопокері чудово те, що результати гри залежать не тільки від технології випадкових чисел, а й від навичок і стратегії користувача. Через складність, яку він пропонує, багато досвідчених і постійних гравців в казино беруться за відеопокер.

Інтерфейс і налаштування

На екрані ігрового автомата All American Poker в таблиці виплат жовтого кольору будуть показані можливі руки. У нижній частині знаходиться Jacks or Better, а потім вгору будуть представлені наступні руки: Two Pairs, Three of a Kind, Straight, Flush, Full House, Four of a Kind, Straight Flush і сама верхня — Royal Flush.

Внизу на панелі управління розташовані блакитні кнопки «Bet One» і «Bet Max», а також темно-синя кнопка «Deal» праворуч від них. Також справа ви можете побачити вікна «Bet» і «Max» і «Min Bets». Вікна «Win» і «Double Up Limit» знаходяться в крайньому лівому кутку. Це знайомий макет, тому, якщо у вас є практика грати в відеопокер, розроблений Playtech, ви легко розберетеся з кнопками та іншими деталями.

Прийшов час визначити розмір вашої ставки, і наступним кроком буде натиснути кнопку «Deal».

Як грати у відеопокер

В All American Poker грають колодою з 52 карт. У грі немає джокерів або прогресивного джекпоту, але у геймерів буде можливість подвоїти виплату за виграшну руку, а також шанс зірвати джекпот. Тут надається великий вибір номіналів монет. Ліміти ставок варіюються від 0,05 до 25 кредитів в обраній вами валюті. На кожну руку можна поставити будь-яку кількість від 1 до 5 монет. Щоб виграти максимальну виплату в 4000 монет, користувачам потрібно буде зробити максимальну ставку на гру.

Роздача дасть 5 карт. Необхідно вирішити, які з них ви б хотіли втримати. Для цього треба натиснути «Hold» — кнопку під кожною картою. Потім вам буде здана ще одна рука, до 5 карт. Ваша мета повинна полягати в тому, щоб зібрати кращу комбінацію. Як уже згадувалося, ця версія відеопокеру заснована на грі Jacks or Better, тому гемблери можуть використовувати базові стратегії, щоб підвищити шанси на виграш.

Ризик-гра

Після того, як гравець виграв роздачу, йому буде надана можливість подвоїти свій виграш чи тільки його половину в ризик-грі. Буде здано чотири закриті карти і одна відкрита. Мета — вгадати карту з більш високим значенням, ніж у карти дилера.